3D, Apple iPhone 13 Pro Max - Coque résistante, gabarit de production
-
For 3DT.SUB.OVN.001
€115,00
Unit price. Shipping costs and VAT are calculated during checkout.
In Stock
Product description
3D, Apple iPhone 13 Pro Max - Coque résistante, gabarit de production
Product details
| Product number | 3DT.JIG.APP.055 |
| Brand | Technotape |
| Color | Blue |
| Basematerial | Epoxy |
| Order quantity | 1 pcs |
| Quantity per package | 1 pcs |
| Quantity per box | 1 pcs |
| Quantity per pallet | 2155 pcs |
| Product weight | 0.102 kg |
| Package length | 24 cm |
| Package width | 12 cm |
| Package height | 3 cm |
| Package volume | 0.00086 m³ |
| Product number | 3DT.JIG.APP.055 |
| Brand | Technotape |
| Color | Blue |
| Basematerial | Epoxy |
| Order quantity | 1 pcs |
| Minimum order quantity | 1 pcs |
| Quantity per box | 1 pcs |
| Quantity per pallet | 2155 pcs |
| Product weight | 0.102 kg |


