Dispositif de coupe circulaire pour badges 37 mm et 56 mm , réglable, 1 feuille
€47,20
Unit price. Shipping costs and VAT are calculated during checkout.
Ships upon restock
Product description
Product details
| Product number | BMS.CTR.SIN.ADJ |
| Brand | Technotape |
| Order quantity | 1 pcs |
| Quantity per package | 1 pcs |
| Quantity per box | 20 pcs |
| Quantity per pallet | 1545 pcs |
| Product weight | 0.300 kg |
| Package length | 42 cm |
| Package width | 28,5 cm |
| Package height | 23 cm |
| Package volume | 0.02754 m³ |
| Product number | BMS.CTR.SIN.ADJ |
| Brand | Technotape |
| Order quantity | 1 pcs |
| Minimum order quantity | 1 pcs |
| Quantity per box | 20 pcs |
| Quantity per pallet | 1545 pcs |
| Product weight | 0.300 kg |


