Moule à mugs pour mugs plastiques
-
for SPM.080.095.P01 / P02 / P03 / P04
€28,20
Unit price. Shipping costs and VAT are calculated during checkout.
In Stock
Product description
Product details
| Product number | SPM.MLD.072.P01 |
| Brand | Technotape |
| Color | Black |
| Basematerial | Plastic |
| Order quantity | 1 pcs |
| Quantity per package | 1 pcs |
| Quantity per box | 60 pcs |
| Quantity per pallet | 3783 pcs |
| Product weight | 0.210 kg |
| Package length | 40 cm |
| Package width | 28 cm |
| Package height | 41 cm |
| Package volume | 0.04592 m³ |
| Product number | SPM.MLD.072.P01 |
| Brand | Technotape |
| Color | Black |
| Basematerial | Plastic |
| Order quantity | 1 pcs |
| Minimum order quantity | 1 pcs |
| Quantity per box | 60 pcs |
| Quantity per pallet | 3783 pcs |
| Product weight | 0.210 kg |


