3D Samsung Galaxy S9 Bumper Case Productiemal
-
For 3DT.SUB.OVN.001
€115,00
Unit price. Shipping costs and VAT are calculated during checkout.
Limited Stock
Product description
Productiemal 3D sublimatie bumper Samsung Galaxy S9
Met deze productiemal kun je de 3D sublimatie bumper voor Galaxy S9 sublimeren in de 3D Sublimatie Oven.In een klikbeweging plaats en verwijder je deze mal van de pinnen in de oven, zodat je snel tussen verschillende producten kunnen wisselen. Hierna kun je met hetzelfde gemak het telefoonhoesje op de mal plaatsen en weer verwijderen.
Deze mal verzekert je ervan dat het telefoonhoesje perfect gepositioneerd is en blijft. Ook houdt de mal het hoesje precies in model, ondanks de hitte en druk van het sublimatieproces.
Kenmerken
- productiemal
- 3D sublimatie bumper
- Samsung Galaxy S9
- geschikt voor Technotape’s 3D oven
Product details
| Product number | 3DT.JIG.SAM.036 |
| Brand | Technotape |
| Color | Blue |
| Basematerial | Epoxy |
| Order quantity | 1 pcs |
| Quantity per package | 1 pcs |
| Quantity per box | 1 pcs |
| Quantity per pallet | 2155 pcs |
| Product weight | 0.128 kg |
| Package length | 24 cm |
| Package width | 12 cm |
| Package height | 3 cm |
| Package volume | 0.00086 m³ |
| Product number | 3DT.JIG.SAM.036 |
| Brand | Technotape |
| Color | Blue |
| Basematerial | Epoxy |
| Order quantity | 1 pcs |
| Minimum order quantity | 1 pcs |
| Quantity per box | 1 pcs |
| Quantity per pallet | 2155 pcs |
| Product weight | 0.128 kg |


