SubliJet-R Magenta - Ricoh Gxe 7700N Sublimatie Inkt
-
68 ml High Capacity Cartridge
€78,80
Unit price. Shipping costs and VAT are calculated during checkout.
Ships upon restock
Product description
Magenta sublimatie inkt SubliJet R voor Ricoh GXe 7700N
SubliJet sublimatie inkt is de magenta inkt om haarscherp ontwerpen te printen. Deze inkt is geschikt voor de sublimatie printer Ricoh GXe 7700N. Hiermee kun je sublimatie ontwerpen afdrukken voor op producten van verschillende materialen. Zoals aluminium, keramiek, polyester, kunststof en glas.Sublimatie inkt van Sawgrass zit in vacuümverpakte cartridges om te voorkomen dat lucht of stofdeeltjes het interne systeem van je sublimatie printer aantast. Dit gesloten inktsysteem verzekert je van schone printer, inkt én het beste resultaat.
Kenmerken
- sublimatie inkt
- SubliJet R
- magenta
- 68 ml
- gesealde cartridge
- Sawgrass Inkt
- Ricoh GXe 7700N
Product details
| Product number | DIS.019.MAG.CRT |
| Brand | Sawgrass |
| Color | Magenta |
| Order quantity | 1 pcs |
| Quantity per package | 1 pcs |
| Quantity per box | 1 pcs |
| Quantity per pallet | 4213 pcs |
| Product weight | 0.170 kg |
| Package length | 14 cm |
| Package width | 12,5 cm |
| Package height | 2,5 cm |
| Package volume | 0.00044 m³ |
| Product number | DIS.019.MAG.CRT |
| Brand | Sawgrass |
| Color | Magenta |
| Order quantity | 1 pcs |
| Minimum order quantity | 1 pcs |
| Quantity per box | 1 pcs |
| Quantity per pallet | 4213 pcs |
| Product weight | 0.170 kg |


