Chemical Filter - 123 mm OD. 30 mm ID. 20 mm
-
Sintered 60µm
€2,60
Unit price. Shipping costs and VAT are calculated during checkout.
In Stock
Product description
Product details
| Product number | SCF.123.030.020 |
| Brand | Technotape |
| Order quantity | 30 pcs |
| Quantity per package | 10 pcs |
| Quantity per box | 400 pcs |
| Quantity per pallet | 7200 pcs |
| Product weight | 7.000 kg |
| Package length | 26 cm |
| Package width | 31 cm |
| Package height | 52 cm |
| Package volume | 0.04192 m³ |
| Product number | SCF.123.030.020 |
| Brand | Technotape |
| Order quantity | 30 pcs |
| Quantity per package | 10 pcs |
| Quantity per box | 400 pcs |
| Quantity per pallet | 7200 pcs |
| Product weight | 7.000 kg |




