Ga naar de hoofdinhoud

Ronde sublimatie onderzetter van glas

Deze ronde sublimatie onderzetter is gemaakt van glas. Dankzij de onzichtbare polymeercoating aan de onderkant kun je de onderzetter personaliseren door sublimatie.Een praktisch product met een persoonlijk tintje!

Door te kiezen voor de glazen onderzetter heb je een duurzaam product die je gemakkelijk kunt schoonmaken en lang meegaat. Laat je je klant een eigen logo of afbeelding aanleveren, dan bied je hem een uniek, persoonlijk fotoproduct.

Specificaties

  • sublimatie onderzetter
  • glas
  • rond
  • 10 x 10 cm

Productdetails

Artikelnummer:

SCR.100.100.002

Bestelstaffel:

4

Aantal per verpakking:

1

Aantal per Doos:

48


 

Temperatuur

190 (C) / 374 (F)

Tijd

180 seconden

Druk

Medium

Let op: De bovenstaande tijd-, temperatuur- en drukinstellingen zijn gebaseerd op onze Mokkenpers met Verwarmingselement voor Standaard Mokken 8-11oz, HPM.MUG.350.005. Stel deze mokkenpers in op een starttemperatuur van 165°C (329°F) en een eindtemperatuur van 170°C (338°F). Na het plaatsen van de mok in de pers duurt het 3,5 tot 4,5 minuten voordat het verwarmingselement de eindtemperatuur bereikt. Vervolgens telt de pers 60 seconden af.


 

Gerelateerde producten


 

Vragen over dit product? Vraag het onze experts.

Neem contact op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de Google Privacybeleid en Gebruiksvoorwaarden zijn van toepassing.
Privacy